В рамках Всеукраїнського олімпійського тижня

В рамках Всеукраїнського олімпійського тижня

В рамках Всеукраїнського олімпійського тижня та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту у нашій школі відбулась низка заходів, у початковій школі пройшли Олімпійські уроки, які провів вчитель фізичної культури Стецюк Я.І.

У п’ятницю 13 вересня проведений флешмоб «Олімпійські кільця» для учнів 2 – 4 класів, який підготувала вчитель хореографії Постовойтенко Н.В. Директор школи Дмитро Ламза привітав всіх присутніх зі святом, побажав успіхів і натхнення у справах та наголосив учням, що кожен, хто хоче досягти висот, має багато і наполегливо працювати. Святковий захід видався дійсно захоплюючим, навіть погодні умови дарували всім тепло і сонячний настрій.

На групах продовженого дня вихователями були підготовлені різноманітні спортивні змагання та конкурси. Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти.

Суттєвим є те, що спорту і фізичному вихованню дітей в нашій школі приділяється багато уваги, адже пропаганда здорового способу життя серед молодого покоління, – що може бути важливіше?!

Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог!