У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №210.

У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №210.

ХАКАТОН

ХАКАТОН - це захід, під час якого команди вирішують певну проблему в обмежений період часу. В кінці хакатону кожна з команд представляє свій результат перед журі. Переможці отримають винагороди та необхідну підтримку під час доопрацювання та запуску свого проекту. Власне кажучи, це можливість повного занурення за певний час вплинути на сферу, яка вас цікавить, створивши конкретне рішення і представивши його світу.

СТВОРІТЬ РАЗОМ З НАМИ: LEGO HACKATHON

Мета LEGO Hackathon полягає в тому, щоб продемонструвати, незалежно від того, який проект або проблема представлені, команда завжди буде вирішувати цю проблему за допомогою успішних відносин і відкритого спілкування.СІМЕЙНИЙ ХАКАТОН З ВИКОРИСТАННЯМ НАБОРІВ LEGO

У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №210.

  • У заході можуть взяти участь сім'ї з дітьми 6-10 років.
  • Хакатон складається з роботи через групи по три людини.
  • Хакатон почнеться з того, що член команди вибере з капелюха одну з чотирьох тем, і їм потрібно буде побудувати всього за 45 хвилин.
  • Членам команди буде дозволено використовувати тільки ті LEGO, які будуть їм надані.
  • Завдання полягає в тому, щоб побудувати парк розваг (або школу майбутнього, пожежну частину, музей).
  • Командам, що запропонують найоригінальніший проект з використанням наборів LEGO, вручаються пам'ятні призи від організаторів заходу.

Кожній сім¢ї потрібно знайти рішення за допомогою командної роботи, відкритості та синергії, щоб зробити проект ефективно і результативно.

LEGO Hackathon дозволить нам продемонструвати, як разом ми можемо робити великі справи.