Тарас Шевченко - син українського народу.

Тарас Шевченко - син українського народу.

Тарас Шевченко - син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність. З нагоди відзначення дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка, у школі було проведено ряд виховних заходів.

Вчителька української мови та літератури Шимчук Наталія Олексіївна провела виховний захід «Шевченко – душа українського народу», під час якого ознайомила учнів з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря, учні читали вірші Т.Г. Шевченка: Заповіт, Мені тринадцятий минало, Садок вишневий коло хати т.і.

Учням дуже сподобалося брати участь у різних виховних заходах, вміння показати себе, а також поглиблено вивчати життя і творчість великого письменника українського народу – Т.Г. Шевченка.