«Сервіс очима дітей»

«Сервіс очима дітей»

У рамках соціально-освітнього проекту сервісного центру ERC — «Сервіс очима дітей» — доброю традицією стали зустрічі з київськими школярами. Цього разу на екскурсію приїжджали учні 8-Б класу з 210 школи.

На власні очі школярі змогли побачити весь ланцюжок руху техніки, що надійшла до сервісного центру на ремонт.

Перша зупинка — відділ прийому та видачі техніки для роздрібних клієнтів, де восьмикласники дізналися, що кожен пристрій має свій унікальний ідентифікатор, або, іншими словами, — серійний номер. Саме цей номер супроводжує пристрій протягом всього його життєвого циклу та дозволяє відрізнити його від інших та перевірити саме його «історію». На зразок відбитків пальців:)

Далі школярі відвідали склад готової продукції, на полицях якого зберігаються пристрої, які тільки-но надійшли в сервісний центр та й ті, що вже відремонтовані та готові повернутися до своїх власників. Щоб прискорити видачу техніки та не загубитися, для кожного пристрою на складі відведено своє місце з координатами. Точнісінько так, як навчають на уроках алегебри чи геометрії;)

Особливо дітей зацікавила зупинка у виробничих цехах сервісного центру. Там на нас посипалася ціла купа запитань: що можна зробити самому, якщо зламався телефон або ноутбук, чому техніка виходить з ладу, який навчальний заклад закінчували інженери, які працюють у сервісному центрі, яку роль у їхній роботі зіграли математика з фізикою:). Ми відповіли на всі, а ще й продемонстрували різні процеси ремонту пристроїв та дали можливість охочим особисто взяти участь у розбиранні та збиранні пристроїв, їх діагностиці, тощо.