Розвиток творчих здібностей

Розвиток творчих здібностей

Розвиток творчих здібностей – це вміння використовувати знання в нестандартних ситуаціях. Він включає і розвиток мислення – вміння узагальнювати, перетворювати знання в гнучкі системи, творчо аналізувати ситуацію. Розвивати творчість – означає виховувати у дітей інтерес до знань, самостійність у навчанні.
Щоб сформувати творчі здібності, дитині необхідно якнайбільше вражень про навколишній світ під час виконання різних видів діяльності. Одним із таких завдань є створення лепбуку. Лепбук - новітній спосіб організації учбової діяльності зі школярами. Це гра, творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація знань і просто цікавий вид спільної діяльності учителя та учнів, батьків і дитини. Мої учні 6-А класу на протязі тижня готували інформацію про звичайні дроби , а 30 листопада презентували свої лепбуки «Звичайні дроби». Це були красиві, творчі та різноманітні роботи. 
Учні з радістю із зацікавленістю захищали свої проекти. За свою роботу отримали високі бали. Ця робота допомагла швидко і ефективно шукати та засвоювати інформацію і закріплювати вивчене. Створення лепбуків стало для учнів цікавим і веселим заняттям. Дякуємо учням 6- А класу , які долучилися до цього проекта!