Ось і закінчився тиждень російської мови і літератури

Ось і закінчився тиждень російської мови і літератури

Ось і закінчився тиждень російської мови і літератури (інтегрований курс і зарубіжна література ). Останній день тижня був дуже насиченим та плідним.
Проведена інтелектуальна гра «Ерудит» між командами 8- Б, 9-Б класів. Боротьба була досить напруженою, але найкмітливішими виявилася команда « Гармонія».( вчитель Скородинська Н.В.).
Вчитель Блінова О.В. провела з учнями захист проектів «Знавці зарубіжної літератури». Учні підготували досить цікавий матеріал про зарубіжних письменників, а також проявили неабияку творчість, створюючи буктрейлери, презентації та складаючи ессе до улюблених творів.
З учнями 10-11-х класів був проведений брейн-ринг «Найрозумніші літературознавці» (вчитель Федосенко І.С.). Учні продемонстрували міцні знання та творчі здібності. 
Загалом Тиждень російської мови та літератури був цікавим та пізнавальним. Варто зазначити, що завдяки таким заходам школярі починають краще готуватися до уроків, активніше беруть участь у бесідах з літератури. Головне читають з підвищеним інтересом та цікавляться новинками зарубіжної літератури, відвідують бібліотеки і музеї. А вчителі відчувають радість творчості, професійного зростання й духовної реалізації.