«Намалюю країну барвінкову»

«Намалюю країну барвінкову»

На світі так багата яскравих, барвистих кольорів. Отже, в п’ятницю, різнобарвними пазлами склався у нашій шкільній родині останній день тижня – веселковий. 
У початкових класах говорили про кольори, розписували та прикрашали дерево - знань, ділилися позитивними враженнями один з одним, гралися та творили за допомогою цеглинок LEGO, приймали участь у конкурсі - виставці малюнків «Намалюю країну барвінкову» (під керівництвом вчителя ОТМ Потоцької Т.С.), приймали участь у творчій майстерні та виготовляли різнокольорових зайців (під керівництвом вихователя ГПД Шаповалової І.М.). 
Кожний день кольорового тижня відповідав певному кольору. Усі учні і вчителі приходили в тому кольорі, якому відповідає день. Ми виконували різноманітні завдання, виготовляли вироби та розважалися. Цікавими різноманітними дітям були перерви. Діти дізналися багато нового про кольори, що їх оточують. Вони старалися виявляти в собі риси характеру про які розповідає той чи інший колір. Вчилися працювати разом, товаришувати, та поважати інших. Вони з нетерпінням очікували нового дня і нового дива