«Мови нашої слова – наче музика жива»

«Мови нашої слова – наче музика жива»

В початковій ланці Міжнародний День рідної мови розпочався під гаслом «Мови нашої слова – наче музика жива», учні разом з класоводами 1-4 класів організували та провели багато цікавих заходів. 
З нагоди Міжнародного дня рідної мови початкову школу прикрасили малюнками, на яких зображені голуби миру, гарячі серця та долоньки дітей із висловами про мову.
«Живи, прекрасна наша мова» під такою назвою пройшли виступи агітбригади, які підготували учні 8 – В класу під керівництвом вчителя української мови та літератури Бученко І.В. для найменших учнів нашої школи. Першочки у захваті слухали виступ старших учнів. 
Цікаво і весело пройшла зустріч з незвичайно талановитою, дуже цікавою людиною, автором численних книжок для дорослих та дітей, поетесою і прозаїком, поетом – піснярем, літературознавцем, мовознавцем, богословом, членом Національної спілки письменників України, редактором – видавцем Тетяною Василівною Майданович та учнями 3-Б та 4-Б класу в публічній бібліотеці ім. Самеда Вургуна (класні керівники Ковальова В.І., Сєдая І.Є., бібліотекар Гаврилюк Н.М.). Палко і трепетно звучали віршовані рядки з вуст учасників зустрічі.
Усний журнал «Квітни, мово, солов’їна!» підготували учні 4-А класу (класний керівник Тарасенко Л.В.). Діти зробили висновок, що мова – це національна ознака українців. У ній наша культура, сутність нашої свідомості.
Лінгвістичну гру «Мовна скарбничка» підготувала та провела з учнями 1-А класу (вихователь ГПД Шаповалова І.М.).
Вихованці групи подовженого дня 3-А,Б класів створили яскравий колаж "Моя рідна мово солов’їна" (вихователь ГПД Назарова І.М.). 
Кожний захід був цікавим та повчальним. Будемо й надалі пізнавати глибинні джерела рідної мови!