квітнево-весняних заходах

квітнево-весняних заходах

Дуже стрімко летить час, багато нового та цікавого відбувається у нашій школі. 
У квітні місяці інтересно та весело пройшов День верби із циклу проектів «Рослині символи України». Учні декламували вірші, ставили сценки, співали пісні, підготували малюнки та поробки, а ще виготовляли на майстер-класах сувенірні подушки. Вихователі ГПД з запрошенням красуні Весни провели багато цікавих заходів, які сприяли вихованню любові до природи, інтересу до її охорони, прищеплювали бажання бути у своєму довкіллі турботливими господарями.
Учні 1-4 класів приймали участь у Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі „КОЛОСОК весняний - 2019”. 
Наші першочки - ходили до Планетарію, дивилися пізнавальну програму «Астрономія для дітей» (1 – А клас, класний керівник Ковальчук К.О.) та проводили інтегрований урок «Створення родовідного дерева» (1 – В клас, класний керівник Девицька А.Ю.). 
У 3 – А класі пройшов інтерактивний урок: "Як уникнути конфліктів і булінг". Організаторами стали батьки учнів Елуаер В. (педагог), Мінченко Н. (психолог) і Трутенка Н. (юрист, член громадської організації “Безпечний світ”), які зробили для дітей дуже цікавий і важливий урок в області людських взаємин. 
Всі заходи, що проходили, залишили багато позитивних вражень в усіх учасників. Дякуємо учням, вчителям та батькам за активну участь у проведенні квітнево-весняних заходах.