«Київ в мініатюрі»

«Київ в мініатюрі»

В рамках тижня мистецтва,17 квітня учні 5-А класу с класним керівником Гордон С.Я. школи N 210 були на екскурсії у парку «Київ в мініатюрі». 
В експозиції парку представлени не тількі пам‘ятки архітектури Києва, а також багато відомих архітектурних об`єктів та див з усієї України і не тільки.
Учні змогли знайти правільні відповіді на всі запитання досвідченого екскурсовода Юрія Григоровича, чим підтвердили свої високи оцінки з різних навчальних предметів: вони рахували, пригадували історичні факти, перебирали в пам’ті географічни об’єкти, вибудовували причинно - наслідові зв‘язки, дивились у майбутнє, опираючись на сьогодення та минуле. 
Найнісподіванішим став факт про розміри стародавнього Київа! Виявляється, що те місто, яке побудували Кий, Щек і Хорив Булл не більше, ніж експозиція самого музея, всього 2 га! 
А ще, виявилось, що коли будували Черновецький університет, то кожну циглинку простукували вручну, щоб не було пустот. Крім того, кожен майстер не мав права вкласти в один день більше, ніж 100 цеглин. Таким чином домагалися найвищої якості будівництва. 
Багато цікавих фактов було почуто на екскурсії.