Хеловін

Хеловін

27 жовтня 2017 р Хеловін у спеціалізованій школі 210 м. Києва пройшов надзвичайно цікаво. Учні закладу проявили креативність щодо оригінальних костюмів, оформлення залу, конкурсів. З 1-го по 11- ті класи було проведено тематичні дискотеки. Дружня атмосфера, жарти, фантазія у костюмах та гримі – ось чим відзначився цьогорічний Хеловін у нашій школі! Дякую колегам та батькам за допомогу в організації заходу! 


Хеловін — сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня. 


Перші згадки про Хеловін припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз — язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося зі смертю, потойбічним і надприродним, відзначалося ще кельтами. У XIX-XX століттях свято поступово відмирає, йому на зміну приходить більш сучасне свято — Хеловін, що традиційно вважається Днем усіх святих.


За переказами, в ніч перед Хеловіном духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем всіх святих. За легендою хитрий грішник Джек, якого не прийняли ні в пекло, ні в рай, поневірявся на землі з пекельним вогнем у руках. Для того, щоб полум’я не згасло, Джек використовував гарбуз, як ліхтар, який став згодом символом свята.

Д.В. Ламза