HealthySchool

HealthySchool

Участь школи в програмі #HealthySchool від # ЦентрКСВ знову показало креативність і працьовитість наших дітей.
З подачі вчителя географії Гордон Світлани Яківни, яка на своїх уроках показала що таке lapbook, "мода" на цю технологію швидко завоювала простори школи.
Учні 6Б класу Василенко Діма, Бутрименко Тимур і Іващенко Діана готували lapbook "В країні здорового харчування". Хлопці цілий тиждень підбирали матеріал, клеїли, різали, малювали! Придумали цілу країну і подорож по ній! Після ретельної підготовки вирушили в другі класи (2а, б, в) розповісти про вітамінах, мінералах і про їхню користь для людини. Учитель фізкультури Дьяченко Вячеслав Васильевич професійно підготував матеріал про користь і правилах пиття чистої води і хлопці звичайно ж включили його в свою роботу. Навіть зробили пам'ятки для батьків про правила споживання води.
Малюки були в захваті від незвичайного уроку-гри. "Подорожували від станції" Вітамінкіно "до станції" Мінералкіно ", відгадували загадки, кросворди, розповідали якісь каші і молочні продукти вони люблять і з величезним подивом дізнавалися про відсоток води в організмі людини.