«Глобальний тиждень грошей»

«Глобальний тиждень грошей»

З 18 по 24 березня 2019 року Україна традиційно приєдналася до міжнародної ініціативи «Глобальний тиждень грошей» Global Money Week, в рамках якого у різних країнах світу відбуваються заходи для дітей та молоді з метою підвищення обізнаності про важливість фінансової освіти і фінансової інтеграції.
В перший же день цього тижня наші першочки провели тематичний урок «Що таке гроші?»(під керівництвом класного керівника 1-А класу Ковальчук К.О.), а у 4-х класах відбулися уроки-презентації з особливо цікавими для учнів бесідами на тему «Гривня – національний символ України» (під керівництвом вчителя інформатики Столяр О.М.).
19 березня пройшов для учнів 3-х класів урок фінансової грамотності «Гроші в житті родини», який дуже цікаво провела представник Приватбанку Нікітіна Таміла Василівна - професіонал своєї справи! В кінці уроку була проведена вікторина і кожний учасник отримав на згадку сюрприз – купюру.
На групі подовженого дня учні 1 - А класу (під керівництвом вихователя ГПД Шаталової І.М.) виготовляли всі разом Грошове дерево, з яскравими монетами та різнокольоровими гірляндами-купюрами.