Еко фестиваль

Еко фестиваль

Людство протягом століть прагнуло зробити природне середовище зручним для свого існування. Тепер людина усвідомила, що будь-яка її діяльність впливає на навколишнє середовище, а погіршення стану біосфери небезпечно для усіх живих істот, у тому числі і для неї самої.
Однією з основних виховних задач школи є формування дбайливого ставлення до природи, поглиблення знань усіх учасників освітнього процесу про екологію, екологічні проблеми нашої країни, та можливі шляхи їх усунення. 
Саме тому наша школа завжди активно долучається до різних екологічних заходів та намагається брати безпосередню участь у них.
Цього року весь педагогічний колектив 210ї школи з радістю відгукнувся на ініціативу нашої мами-активістки, громадського діяча та помічника депутата Верховної Ради - Алена Антонова, взяти участь у триденному еко-марафоні. Також до нас приєдналися сусідні школи району! 
Класні керівники 1-11 класів разом учнями та їх батьками готували проекти на екологічну тематику. Фантазії та креативності, яку вони проявили можна тільки позаздрити! Чого ми тільки не бачили на ярмарку проектів: проекти теплиць, компостних ящиків, переробок з відходних матеріалів, проекти по озелененню школи тощо.
З метою реалізації дитячих проектів та мрій було запущено краудфандинг, за результатами якого перемогу отримали учні 8-А класу, під керівництвом Блінової Олени Володимирівни.
❗️Проте було вирішено, що школа шукатиме шляхи втілення та реалізації усіх дитячих ідей та проектів, і я впевнений, що знайдемо!
Другий день еко-марафону був не менш насиченим: загальношкільна толока, нагородження переможців конкурсу проектів, створення компостної ями.
Приємно стомлені, але натхненні спільним успіхом ми прямуємо далі!Попереду ще третій день! 24го жовтня відбудеться загальношкільний збір макулатури, та її сотрування. 
Дякую своїй неперевершеній команді педагогів, учнів та батьків! Так тримати!