День затишку та добра.

День затишку та добра.

Коли за вікном похмура і прохолодна погода виникає величезне бажання зігрітися теплим, м`яким пледом і чашкою гарячого запашного чаю. Здійснити своє бажання нашим учням вдалося, адже в школі 23 березня – останній день чверті , пройшов День затишку та добра.
Школа – наш другий дім. І кожен з нас мріє, щоб у цьому домі було тепло і затишно, надійно і спокійно. Дуже приємно було перед канікулами поспілкуватися із друзями за чашкою смачного чаю із печивом. Найяскравіші та кумедні моменти цього дня знайшли відображення у дитячіх світлинах.
Частинку домашнього тепла принесли діти до себе в школу: мякі іграшки, чашки, пледи, домашні капці, теплі халати та шкарпетки. Учні обгорнули себе пледами, принесли з дому свої улюблені чашки, м`які іграшки, маленькі подушки, теплі домашні халати, шкарпетки. Діти розповіли, чому саме вони вибрали ці домашні предмети.
Цікаво пройшли уроки – нестандартні уроки : урок – подорож, урок – змагання, урок-вікторина.
Головною метою нашого заходу було бажання зробити звичайний шкільний день цікавим і корисним, а спілкування між дітьми і вчителями більш теплим і близьким. Ми впевнені, що дружба і теплі відносини роблять кожну людиною добрішою і кращою!
Школа - наш другий дім: тепло та затишно в нім.