Екскурсія до університету ім. Т.Г.Шевченка

Екскурсія до Київського університету імені Т.Г.Шевченка
Мета

Відвідати Музей університету і дізнатися про умови вступу до цього закладу

Клас: 11-А
                                                          

Організатор заходу: Кучеравлюк Т.А .


Головний корпус КНУ імені Т.Г.Шевченка
Екскурсію учням проводили саме в цьому корпусі,він вважається головним корпусом.
Коли заходиш до інституту, з лівого боку висить портрет Т.Г.Шевченка,а з правого боку - портрет Святого  Володимира, бо спочатку, як університет тільки відкрився, 8.11.1833,називався Університет Святого Володимира.

 

 

Першим ректором був
М.А.Максимович


28.08.1834 розпочалися заняття . На перший курс було зараховано 62студента. У 1835 відкрився юридичний факультет , в 1841 – медичний . До цього часу був лише один філософський факультет з двома напрямами
1  історико-філологічний
2  фізико-математичниДо університету спочатку  могли вступити лише хлопці,вже потім почали навчатися і дівчата.  Вони навчалися до 20:00 вечора, не мали права  збиратися більш, ніж три людини, щоб не було бунту,виходити з класу можна було лише по одному,а в їдальні за ними завжди стежили їх викладачі .Учні 11А класу відвідали Музей університету,де їм розповіли про історію створення самої будівлі університету,про факультети  і про правила навчання.Надали інформацію, скільки треба набрати балів, щоб вступити до КНУ  імені Т.Г.Шевченка. Повідомили,що в них також є підготовчі курси і  вони радо зустрінуть їх.