Екскурсія до Експериментаріума

 Музей популярної науки і техніки «Експериментаріум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Це 1400 кв.м захоплюючого дозвілля понад 250 експонатів, які не ховаються за вітринами!
Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки. Тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів.
Також можна перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника. Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика, «таємниці води» . Окрему експозицію займає анатомія. Також у музеї можна знайти багато різноманітних оптичних ілюзій, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти, ігрові експонати.