Благодійна акція на підтримку Антонюк Жанни

 01.02.17 року в спеціалізованій школі № 210  Оболонського району  м. Києва було проведено благодійну акцію учнівських виробів по збору коштів для лікування тяжко хворої Антонюк Жанни, учениці 4-Б класу. На заході були присутні учні початкової школи, батьки 4-Б класу, начальник відділу виховної та позашкільної роботи Остапець Л.Л., знімальна група 5 каналу.

Зібрані кошти направлені  на лікування дівчинки, яка знаходиться на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної хіміотерапії «Охматдит» на  рахунок Приватбанку №4149497820365601 Антонюк Олені Миколаївні (мами Жанни).

Вже протягом місяця учнями, батьками та вчителями ведеться постійний збір коштів для лікування Жанни. Також однокласники підтримують її своїми малюнками та виробами, які виготовлені власними руками.

Адміністрація школи висловлює вдячність всім за надання щирої допомоги та проявлене милосердя до Антонюк Жанни в доланні тяжкої хвороби, а також запрошує всіх небайдужих взяти участь у благодійному ярмарку, який відбудеться 24 лютого 2016 року в приміщенні спеціалізованої школи 210 о 14.30 (вул.Йорданська, 22а).