45-річний ювілей

45-річний ювілей

22 листопада 2018 свій 45-річний ювілей гучно відзначила Спеціалізована школа 210 Оболонського району.
Гостей було чимало: це і колишні випускники цього закладу, і сьогоднішні учні школи та їх батьки, і ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, друзі і партнери школи, працівники управління освіти, представники міської влади. 
Від імені Голови Оболонського РДА, її виконавчого комітету колектив нашої школи з ювілеєм привітала Керівник апарату Оболонського РДА Пашко Ірина Станіславівна «Це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Зі стін цієї школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вони стали добрими та духовно багатими людьми з любов’ю до всього рідного".
На завершення своєї промови Ірина Станіславівна побажала СШ 210 ще багато років творити свою славетну історію та прославляти рідний Оболонський район.
Свої щирі вітання адресували також заступник начальника управління освіти Оболонського району Сухоловська Тетяна Олексіївна Татьяна Сухоловская та голова районної профспілки працівників освіти і науки Штукотурова Ірина Іванівна.
Щирих привітань та побажань на адресу школи було дуже багато — і від випускників школи різних років, і від батьків сьогоднішніх та колишніх її учнів, і від партнерів закладу.
Такими партнерами є Депутати Київської міської ради Костенко Людмила Василівна Людмила Костенко, Свириденко Ганна Вікторівна Анна Свириденко (Anna Sviridenko), Кочур Марина Анатоліївна Марина Кочур
Приємно було бачити на святі представників Ради школи на чолі з Головою Мелашенко Тетяною Юріївною Татьяна Мелашенко.
Недарма в своїй промові Тетяна Олексіївна зазначила:
"Школа — це живий організм. Це дух, це традиції, які творяться людьми".
Я щиро дякую ветеранам школи, педагогічні надбання яких і сьогодні втілюються в життя, досвідченим та молодим учителям, які не зраджують своїй професії. 
Присутні в залі, стоячи, вшанували пам’ять тих учителів, які вже відійшли у вічність, серед них — легенди школи, Заслужені вчителі і просто віддані своїй справі люди. 
Свято тривало майже дві години та, безумовно, залишило світлі спогади в серцях всіх, хто був на ньому присутній.
Зі святом всіх хто любить Спеціалізовану школу № 210!