1 вересня — День знань

1 вересня — День знань

Ось і настав цей день!

Всі діти України йдуть до школи!

????1 вересня — День знань і старту нового навчального року. Разом з нашою командою День знань зустрічали гості закладу: Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, голова Оболонського району Кирилл Фесик та депутат Київської міської ради Владислав Трубіцин. Ці люди вже давно є надійними друзями спеціалізованої школи № 210, які завжди поруч з кожним учасником освітнього процесу.

Пан Міністр особисто залишив дітям автографи та кожному написав індивідуальне побажання, яке буде надихати на весь навчальний рік. Так склалось, що вчителю початкових класів Екатерина Ковальчук сам міністр встиг перевірити календарно-тематичне планування та погодити його. Вітальні слова гостей були короткими, але вони змогли запалити душу кожного. Гості пройшлися по школі та були вражені згуртованістю колективу та затишними класами, в яких хочеться навчатися.

Згодом на подвір'ї дітей чекали різноманітні локації з розвагами та конкурсами, де кожен зміг знайти захоплення до душі. Жодна дитина не залишилася без уваги на святі. Кожен учасник з радістю зустрів початок навчального року. Хочеться побажати, щоб в цей день учні не сумували, а надовго запам’ятали довгоочікувані веселі зустрічі, дзвінкий сміх, нові цікаві знайомства і пробудження спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь навчальний рік!

Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, про що було вже сказано, легко здійснювалось!