День Цивільного Захисту.

 День Цивільного Захисту.

20 квітня 2018 року в спеціалізованій школі 210 Оболонського району міста Києва було проведено День Цивільного Захисту. Розпочався день Єдиним уроком, на якому класні керівники та учні старших класів у цікавій та змістовній формі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки. Продовжив день виступ шкільної агітбригади юних пожежників для учнів 1-4х класів. 
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій було проведено тренувальну евакуацію відповідно плану та маршрутів евакуації. Учні та працівники школи діяли дуже злагоджено та швидко. Вчитель захисту Вітчизни Дяченко В.В. відрапортував начальнику цивільного захисту, що всі евакуйовані зі школи у повному складі, час евакуації 3хв.22сек.
Учні, педагогічний колектив та працівники школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя. Всі зробили висновки, зрозуміли над чим ще потрібно попрацювати, які помилки виправити. В цілому день пройшов цікаво, змістовно та, сподіваємося, нікого не залишив байдужим.