Спеціалізована школа №210 м. Київ
з поглибленим вивченням російської мови з першого класу
Картинка

Віртуальний клас

1 2

Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання

 3-4 жовтня 2016 в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" у м.Шостка відбувся науково-практичний семінар "Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання".
Hack the classroom

Картинки по запросу hack the classroom 24 вересня 2016 року в компанії Майкрософт відбувся захід «Hack the Classroom». Заступник директора з НРВ Швець О.М. відвідала захід та  мала унікальну можливість дізнатися про тренди в освіті, почути як на практиці технології змінюють освіту, познайомитись з новими людьми та відвідати офіс Майкрософт Україна. Приєднатися до онлайн-заходу мають змогу всі охочі.

Реєстрація здійснюється за посиланням: https://www.microsoft.com/en-us/education/events/hack-the-classroom/default.aspx
"Інтерактивні технології в системі компетентнісно орієнтованого навчання іноземної мови"

 

25 серпня 2016 року в СШ №252 імені Василя Симоненка відбулось засідання секції вчителів іноземної мови на тему: «Інтерактивні технології в системі компетентісно орієнтованого навчання іноземної мови». З хмарними технологіями під час навчання іноземної мови ознайомила вчитель СШ №210 Щукіна Наталія Анатоліївна (ІІ місце на районному конкурсі «Вчитель року - 2016»). Вона продемонструвала власний досвід, можливість використання ХОНС, описала переваги та недоліки використання ІКТ.

 
Експериментально-дослідна робота «Віртуальний клас як хмаро орієнтоване навчальне середовище спеціалізованої школи №210»

Картинки по запросу КУ імені Бориса Грінченка відбулося засідання міської експертної комісії  з проведення дослідно-експериментальної роботи.Картинки по запросу КУ імені Бориса Грінченка відбулося засідання міської експертної комісії  з проведення дослідно-експериментальної роботи.

15.06.2016 в КУ імені Бориса Грінченка відбулося засідання міської експертної комісії  з проведення дослідно-експериментальної роботи. Порядком денним засідання передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних проектів.

Заступник директора спеціалізованої школи №210 Оболонського району м. Києва О.М.Швець доповіла комісії про результати та перебіг дослідно-експериментальної роботи «Віртуальний клас як хмаро орієнтоване навчальне середовище спеціалізованої школи №210».

Доповідь викликала жвавий інтерес, що спричинено актуальністю й доцільністю впровадження дистанційного навчання в освітнє середовище сучасних навчальних закладів.

 

 
Нормативно-правова база науково-дослідних експериментів "Віртуальний клас як хмаро орієнтоване навчальне середовище", "Хмірні сервіси в освіті"

                                         Складність полягає не у сприйнятті нових ідей,

             а у відмові від старих уявлень.

                                                               Дж.М.Кейнс

 

Створення єдиного інформаційного простору в навчальному закладі дає змогу забезпечити доступ до хмарного сервісу усіх класів, які створили свої класні сайти або «хмари», до інформації педагогічних працівників, учнів,  і навіть батьків. Це має забезпечити впровадження в навчально-виховний процес школи віртуальних технологій навчання та управління.
Перелік науково-практичних конференцій

З метою вивчення досвіду використання вчителями та учнями хмарних сервісів для навчальних цілей, ознайомлення з новітніми трендами в освіті, працівники спеціалізованої школи №210 беруть активну участь у науково-практичних семінарах.

Під час проведення яких обговорюються питання використання новітніх технологій щодо забезпечення учнів сучасною високоякісною освітою. Відбувається постійний обмін досвідом з впровадження хмаро орієнтованого середовища навчання в Office 365.
Домашнє завдання на період карантину

 Домашнє завдання для учнів на період карантину(16.01.2016-08.02.2016)

Перейти на іншу сторінку
Семінар "Віртуальний клас як хмаро орієнтоване навчальне середовище"

 21.04.2015 у спеціалізованій школі № 210 з поглибленим вивченням російської мови з першого класу Оболонського району м. Києва відбувся практичний семінар «Віртуальний клас як хмаро орієнтоване навчальне середовище»
Графік семінарів

 Графік семінарів вчителів
1 2