Тиждень російської мови та зарубіжної літератури.

Тиждень російської мови та зарубіжної літератури.

У кінці листопада пройшов тиждень російської мови та літератури (інтегрований курс і зарубіжна література ). Він був дуже плідним та насиченим. Вчителі відповідально підійшли до його організації. Підготували та провели різноманітні заходи:

- інтелектуальна гра «Ерудит», у якій точилася напружена боротьба між командами 5-В класу під керівництвом вчителя Скородинської Н.В.;

- прес-конференція для учнів 9-А класу на тему: "Україна в житті та творчості зарубіжних письменників;

- урок-майстерня на тему: "Його Величність - Дієслово" у 7А класі та інтелектуальна гра з елементами квесту: "Як не знаєш - пошукай, коли мудрий - відгадай", - у 7-Б класі ( вчитель Блінова О.В.);

- виставку малюнків до вивчених творів підготували учні 6-Б класу на чолі з вчителем Паламарчук Г.К.;

- віртуальний конкурс "Мораль сей басне такова..." підготувала та провела вчитель Златіна А.П.;

- інтелектуальні ігри для учнів 10-11 класів ( вчитель Федосенко І.С.).

Яскравим завершенням тематичного тижня став проєкт "Створи картину відомих художників", який реалізували учні 9-А та 9-Б класів.

Слід зазначити, що завдяки таким заходам, школярі починають активніше працювати, адже виникає азарт та бажання проявити себе з кращого боку. А отже з'являється потреба більше читати, цікавитися новинками зарубіжної літератури, шукати інформацію.

В такі моменти вчителі відчувають педагогічне та духовне зростання, і безумовно, радість від реалізації свого професійного покликання.

Дякуємо учням та нашім вчителям!