Тиждень МАТЕМАТИКИ!

Тиждень МАТЕМАТИКИ!

Тиждень МАТЕМАТИКИ!

Щоб покращити якість вивчення математики в Україні, 2020/2021 навчальний рік оголосили Роком математичної освіти.

З 7 по 11 грудня в школі проходив тиждень математики під девізом "Математика – мова Всесвіту,

Математика – це політ,

Математика – філософія,

Математика – зореліт…" Мета заходу- привернути увагу учнів до точних наук, показати красу математичної науки , практичну спрямованість, ознайомити з маловідомими математичними фактами, розвивати інформаційну культуру учнів, показати значущість і роль математики в сучасному динамічному суспільстві. Цікавою та різноманітною була програма тижня до якого були залучені вчитель математики Шапетько Ю .Б. та вчитель інформатики Бойко О.І. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Проводились цікаві уроки та конкурси. Учні 5-6 класів брали участь у конкурсі " Питання для чемпіонів", ігрі-подорожі "Країною математики". На розвиток спостережливості, кмітливості, уміння логічно мислити пройшов урок для учнів 7-х класів на тему: " Фрактальна математика. Побудова трикутника і квадрата Серпінського.Сніжинка Коха. "

Учням була показана презентація «Краса математики », в якій було продемонстровано історія математики, її практичність і невід`ємна значимість в нашому повсякденному житті.

Математика може бути веселою, несподіваною, загадковою і в цьому переконалися учні протягом тижня.

Тиждень математики - це не тільки багато цікавих задачок, вікторин та призів... Це ще й радість від правильних відповідей, щастя від неочікуваних емоцій та особлива "математична" атмосфера!

Дякуємо учням, дякуємо вчителям Шапетько Ю. Б, Бойко О.І. !