Школа диагностики личности по MBTI и графоанализа Фараон

Школа диагностики личности по MBTI и графоанализа Фараон

Спеціалізована школа 210 щоденно розвивається, набирає обертів та є одним з передових навчальних закладів міста Києва.
Адміністрація та педагогічний колектив нашого закладу намагаються зробити все можливе, щоб наші вихованці були успішними учнями та стали гордістю держави. Знаннями,отриманими в школі, вони будуть користуватися протягом усього життя. Вибір, який дитина зробить після закінчення школи може визначити її майбутнє в цілому. Саме тому, дуже важливо, аби цей вибір був правильним. 
❓Яку професію обрати? 
❓До кого звернутися за порадою? 
❓Як не помилитися з вибором, та не пошкодувати потім? – цими питаннями переймається кожен старшокласник.
❗️Тому було вирішено запросити до школи фахівця, який зможе протестувати кожного учня, виявити схильності, здібності, психологічні особливості, на які слід звернути увагу при виборі майбутньої професії.

Наталія Фараон - кар'єрний консультант, практикуючий візуальний психодіагност, графолог, коуч, експерт по типології MBTI. Саме вона провела діагностику (за письмовою згодою батьків), розшифрувала почерк та в особистій бесіді з дитиною допомогла виявити сильні сторони. Після повного опрацювання зібраної інформації, кожна дитина отримала висновок на особисту електрону адресу. 
♥️Батьки, Ви - найважливіші люди у житті Вашої дитини, тому підтримка, віра, любов і безпосередня участь у виборі майбутньої професії разом зі своєю дитиною - є основним завданням на даний період часу. Кожна дитина має право на усвідомлення своїх сильних сторін для формування активної життєвої позиції. Це допоможе їй впевнено рухатись в майбутню професію, бути в ній максимально ефективною та успішною, тому що вірно обрана професія запорука сильної і впевненої в собі особистості.
Діагностику вже пройшли 9-ті класи. На наступному тижні на професійну допомогу чекають учні 10-х класів.
Наталіє Наталия Фараон, дякуємо, що майбутнє та доля дітей для Вас небайдужі! КОМАНДА спеціалізованої школи № 210 (м.Київ)