Колектив
|
Ламза Дмитро Володимирович |
Директор школи, вчитель правознавства |
|
Златіна Світлана Миколаївна |
Заступник директора з НВР, вчитель математики |
|
Столяр Олена Миколаївна |
Заступник директора з НВР, вчитель інформатики |
|
Джур Оксана Богданівна |
Заступник директора з ВР, вчитель англійської мови |
|
Блінова Олена Володимирівна |
Заступник директора з НМР, вчитель російської мови та літератури |
|
Дасік Лариса Валеріївна |
Заступник директора з АГЧ |
|
Верета Наталія Романівна |
Фахівець з охорони праці |
|
Кугут Яна Борисівна |
Соціальний педагог |
|
Осипенко Єлизавета Олегівна |
Практичний психолог |
|
Коледа Ірина Миколаївна |
Секретар |
|
Гаврилюк Наталія Миколаївна |
Бібліотекар |
|
Федосенко Ірина Сергіївна |
Вчитель російської мови та літератури |
|
Паламарчук Галина Костянтинівна |
Вчитель російської мови та літератури |
|
Златіна Анна Петрівна |
Вчитель російської мови та літератури |
|
Шимчук Наталія Олексіївна |
Вчитель української мови та літератури |
|
Бученко Ірина Василівна |
вчитель української мови та літератури |
|
Кучеравлюк Тетяна Анатоліївна |
вчитель української мови та літератури |
|
Охріменко Людмила Вадимівна |
вчитель української мови та літератури |
|
Соботович Світлана Григорівна |
вчитель української мови та літератури |
|
Чубук Ольга Ігорівна |
вчитель англійської мови |
|
Чадюк Тетяна Олегівна |
вчитель англійської мови |
|
Стєгерєску Наталія Володимирівна |
вчитель англійської мови |
|
Сало Крістіна Миколаївна |
вчитель англійської мови |
|
Юрчук Зоя Андріївна |
вчитель математики |
|
Шапетько Юлія Борисівна |
вчитель математики |
|
Шевченко Зінаїда Миколаївна |
вчитель історії |
|
Капустян Сергій Анатолійович |
вчитель історії |
|
Дяченко В’ячеслав Васильович |
вчитель фізичної культури
|
|
Шелегадський Максим Іванович |
вчитель фізичної культури
|
|
Рудько Наталія Володимирівна |
вчитель хімії |
|
Грищенко Світлана Степанівна |
вчитель біології, хімії |
|
Тільс Лілія Юріївна |
вчитель біології |
|
Гордон Світлана Яківна |
вчитель географії, голова ПК |
|
Бойко Оксана Іллівна |
вчитель інформатики |
|
Пазиніч Наталія Миколаївна |
вчитель інформатики |
|
Копелюк Тетяна Сергіївна |
вчитель ОТМ |
|
Маслянка Оксана Леонідівна |
вчитель музики |
|
Назарова Ірина Миколаївна |
вчитель початкових класів |
|
Роговенко Володимир Миколайович |
вчитель трудового навчання |
|
Матвієнко Марія Андріївна |
асистент вчителя |
|
Гайдученко Тетяна Леонідівна |
вчитель початковий класів |
|
Ковальчук Катерина Оскарівна |
вчитель початкових класів |
|
Ковальова Вікторія Іванівна |
вчитель початкових класів |
|
Кравченко Ірина Олександрівна |
вчитель початкових класів |
|
Гримашевич Ольга Леонідівна |
вчитель початкових класів |
|
Замашна Інна Михайлівна |
вчитель початкових класів |
|
Клюєнкова Світлана Леонідівна |
вчитель початкових класів |
|
Вовк Зінаїда Іванівна |
вчитель початкових класів |
|
Петрашева Ірина Ігорівна |
вчитель початкових класів |
|
Лоран Тетяна Миколаївна |
вчитель початкових класів |
|
Шулікіна Світлана Юріївна |
асистент вчителя |
|
Сидоренко Лідія Сергіївна |
вихователь ГПД |
|
Чумаченко Марина Вікторівна |
асистент вчителя |
|
Безребра Вікторія Сергіївна |
вихователь ГПД |
|
Шаповалова Інна Миколаївна |
вихователь ГПД, вчитель музики |
|
Баранюк Леся Ярославівна |
вихователь ГПД |
|
Овчаренко Світлана Василівна |
медична сестра |
|
Шевчук Наталія Олександрівна |
інспектор харчування |
|
Поворозник Аліна В’ячеславівна |
прибиральниця |
|
Поляковська Валентина Адамівна |
прибиральниця |
|
Палец Таїсія Вікторівна |
прибиральниця |
|
Болгова Ніна Іванівна |
прибиральниця |
|
Базан Оксана Борисівна |
прибиральниця |
|
Роговенко Світлана Дмитрівна |
прибиральниця |
|
Шевич Інна Геннадіївна |
прибиральниця |
|
Фаскевич Олена Романівна |
прибиральниця |
|
Вітюк Олена Миколаївна |
прибиральниця |
|
Щука Алла Станіславівна |
сторож |
|
Шимчук Сергій Миколайович |
сторож |
|
Савенок Валерій Іванович |
інженер |
|
Собіпан Олександр Валерійович |
інженер |
|
Магур Ярослав Володимирович |
робітник |
|
Роговенко Ніна Іванівна |
робітник |
|
Чухрій Сергій Володимирович |
двірник |