"ОСВІТНІЙ ХАКАТОН-2020" завершує свою роботу в спеціалізованій школі №210.

"ОСВІТНІЙ ХАКАТОН-2020" завершує свою роботу в спеціалізованій школі №210.

1 грудня 2020 року Фестиваль партнерства "ОСВІТНІЙ ХАКАТОН-2020" завершує свою роботу в спеціалізованій школі №210.

За планом фестивалю сьогодні-День Добра та Благодійності!

В цей день було проведено уроки доброти, організовано збір харчів для котиків і песиків з притулку бездомних тварин «BESTFEST», Макарівського району Київської області;

Зрозуміло, що такі акції не обмежуються часовими рамками. Л.М.Толстой писав:"Щоб повірити в добро, треба почати робити його".І це насправді істина, яку не потрібно доводити.

Одна з родзинок нашого заходу- обмін предметів між вчителями. Небайдужі педагоги прийняли виклики і долучилися до дня "Іду на заміну". Цікаво було вчителю спробувати себе іншим предметником. Найсміливіша-Шимчук Наталія Олексіївна, вчитель української мови та літератури, яка провела урок образотворчого мистецтва (майстер- клас "Новорічні візерунки зими- чарівниці")

Естафету підхопили і батьки. Мама учениці 6-А класу, Гуль Олександра, провела майстер- клас з вивчення китайської мови.

В переддень новорічних свят атмосфера урочистості та казковості відчувалась в усьому : діти змагалися у загльношкільному конкурсі "Моя шкільна домівка"(діти прикрашали класні кімнати та школу)

Окрема подяка класним керівникам та вчителям-предметникам, які співпрацювали та допомагали батькам готуватись до цих заходів.

У цей день ми підводимо підсумки та робимо висновки.

Підводячи підсумки ОСВІТНЬОГО ХАКАТОНУ 2020,адміністрація та вчителі школи підтвердили значну роль учнівського самоврядування та партнерських відносин з батьками, необхідність використовувати нетрадиційні форми співпраці.