Як залучити спонсорів і меценатів до освітнього процесу?

Як залучити спонсорів і меценатів до освітнього процесу?

Як залучити спонсорів і меценатів до освітнього процесу? Подібні запитання мені ставлять колеги та батьки різних шкіл по всій України.
❗️У зв’язку з цим, було вирішено зібрати керівників освітніх закладів району та розкрити секрети, лайфхаки по складанню звернень, а також налагодженню зв'язків та комунікацій з бізнес-індустрією.
Одним з питань, яке розглядалося на форумі, було питання співпраці закладу з благодійними фондами. Це питання розкрила та доступно донесла до слухачів член правління фонду школи 210, громадський діяч, помічник Народного депутата - А. Антонова (Алена Антонова).
Бізнес-тренер, спікер Л. Гуляєва (Людмила Гуляєва) розкрила секрети написання проектів та отримання грантів, а також розповіла про можливість залучення інвестицій з-за кордону. Запрошеною гостею також стала Народний Депатут України Мар’яна Безугла (Mariana Bezuhla), яка опікується саме навчальними закладами Оболонського району. Пані Мар’яна дала відповіді на всі колючі питання.
Дякую всім своїм колегам, які долучилися до підготовки та проведення заходу!
Продовження заходу - 29.11.2019 року на Форумі відповідально бізнесу (Платформа розвитку Оболоні 2020 - РАЗОМ)
❗️Звертаю увагу! Всі дії треба робити в рамках діючого законодавства та публічно перед громадою!
Ми супер!
P.s. Якщо у Вас є бажання дізнатися головні секрети та отримати поради, то збирайте ініціативну групу, і я з радістю відгукнуся на запрошення!