Графік проведення   ON - line уроків 09.11 -20.11.2020

Графік проведення   ON - line уроків  09.11 -20.11.2020

Графік проведення   ON - line уроків

09.11 -20.11.2020

 

Час

Клас

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П*ятниця

09.00-

09.40

5-А

Російська мова (Златіна А.П.)

 

Англійська мова

(Стегереску

Н.В.) Писана В.П.

 

Англійська мова

Писана В.П

10,00-

10.40

Природознавство

(Тільс Л.Ю.)

укр.мова

Кучеравлюк Т.А.

Основи здоров'я

(Тільс Л.Ю.)

Література (Златіна А.П.)

укр.літ

Кучеравлюк Т.А.

11.00-

11.40

Математи

ка

( Златіна С.М.)

Музика

Маслянка О.Л.

Математика

( Златіна С.М.)

 

історія ( ЛозенкоН.Д)

12.00-

12.40

Література (Златіна А.П.)

Фізична культура

(Дяченко  В.В.)

Російська мова (Златіна А.П.)

Інформатика Бойко О. І.

Природознавство

(Тільс Л.Ю.)

13.00-

13.40

Фізична культура (Дяченко В.В)

 

УКР.МОВА

Кучеравлюк Т.А.

 

Фізична культура

(Дяченко В.В.)

14,00-

14,40

 

 

 

 

 

 

15.00-

15.40

 

 

 

 

 

 

09.00-

09.40

5-Б

Українська мова (Гунько Н. М.,Бученко І.В.)

Фізична культура

(Дяченко В. В.)

Фізична культура

(Дяченко В.В.)

 

 

10,00-

10.40

 

Музика Маслянка О.Л.

Англійська мова

(Стегереску

Н.В.) \Писана В.П

Українська мова (Гунько Н. М.), Бученко І.В.)

Англійська мова Писана В.П.

11.00-

11.40

Природознавство

(Тільс Л.Ю.)

рос.мова (Скородинська Н.В)      

Основи здоров'я

(Тільс Л.Ю.)

Інформатика Бойко О. І.

 

12.00-

12.40

укр.літ.

зар.лит (Скородинська Н.В.)

 

Природа

(Тільс Л.Ю.)

 

13.00-

13.40

історія ( Лозенко)

 

 

 

 

14,00-

14,40

 

 

 

 

 

 

15.00-

15.40

 

 

 

 

 

 

09.00-

09.40

5-В

Укр.мова

(Шимчук Н.О.)

Музика Маслянка О.Л.

укр.мова(Бученко І.В.)

укр.мова (Бученко І.В.)

 

10,00-

10.40

5-В

Математика(Шапетько Ю.Б.)

Укр.літ

(Шимчук Н.О.)

Математика(Шапетько Ю.Б.)

Укр.мова

(Шимчук

Н. О.)

Математика(Шапетько Ю.Б.)

11.00-

11.40

 

Історія (ЛозенкоН.Д)

 

Англійська мова Писана В.П./Сердюк Н.О

Укр.літ

(Шимчук Н. О.)

Англійська мова Писана В.П./Сердюк Н.О

 

12.00-

12.40

 

Природознавство

( Тільс Л.Ю)

 

Основи здоров'я

(Тільс Л.Ю.)

 

 Інформатика Бойко О. І

13.00-

13.40

 

Фізична культура

(Дяченко В.В.)

Англ.мова Сердюк Н.О.

рос.мова (Скородинська Н.В.)

Заруб.лiт.(Скородинська Н.В.)

 

14,00-

14,40

 

 

 

 

Природознавство (Тільс Л.Ю.)

 

15.00-

15.40

 

 

 

 

 

 

09.00-

09.40

6-А

Історія (Шевченко З.М.)

Укр.мова

(Шимчук

(Н.О.)

Математика (Шапетько Ю.Б.)

Російська мова (Златіна А.П.)

Математика (Шапетько Ю.Б.)

10.00-10.40

Література (Златіна А.П.)

 

Російська мова (Златіна А.П.)

Основи здоров'я

(Тільс Л.Ю.)

Англ.мова Сердюк Н.О.

11.00-11.40

Укр.мова

(Шимчук

Н.О.)

 

Англійська

мова

(Стегереску

Н.В./Сердюк Н.О)

Література (Златіна А.П.)

Математика (Шапетько Ю.Б.)

 

12.00-

12.40

биология

 

Інформатика Бойко О. І.

Математика (Шапетько Ю.Б.)

географія (Гордон)

Математика (Шапетько Ю.Б.)

13.00-

13.40

 

биология

Англ.мова Сердюк Н.О.

 

 

14.00-

14.40

 

 

Музика Маслянка О.Л.

 

 

 

15.00-

15.40

 

 

 

 

 

 

09.00-

09.40

6-Б

Рос.мова Паламарчук

 

 

 

 

10,00-

10.40

Історія (Шевченко З.М.)

 

Англ.мова Сердюк Н.О.

 

 

 

Св.літ. Паламарчук

11.00-

11.40

Зар.література Паламарчук

Інформатика Бойко О. І.

Рос.мова Паламарчук

 

Основи здоров'я

(Тільс Л.Ю.)

Історія (Шевченко З.М.)

12.00-

12.40

укр.мова

Кучеравлюк Т.А.

Англійська мова

(Стегереску

Н.В./Сердюк Н.О)

укр.літ.

Кучеравлюк Т.А.

географія (Гордон)

Англ.мова Сердюк Н.О.

13.00-

13.40

биология

Музика Маслянка О.Л.

биология

 

 

14,00-

14,40

 

 

 

 

 

 

15.00-

15.40

 

 

 

 

 

 

 

 

Час

Клас

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П*ятни

ця

09.00-

09.40

7-А

Англійська мова Писана В.П.

Українська мова (Гунько Н. М., Бученко І. В.)

Біологія (Грищенко С. С. )

Геометрія Бойко О. І

Алгебра Бойко О. І.

10,00-

10.40

Хімія

Фізика

Алгебра Бойко О. І.

Геометрія Бойко. О. І.

Зарубіжна література

(Блінова О.В.)

11.00-

11.40

Українська література (Гунько Н. М.)

Російська мова

(Блінова О.В.)

Українська мова (Гунько Н. М., Бученко І. В.)

Фізика

Інформатика Бойко О. І.

12.00-

12.40

історія.                      ( ЛозенкоН.Д)

Російська мова

(Блінова О.В.)

Зарубіжнлітератур

(Блінова О.В.)

Англійська мова  Писана В.П.

 

13.00-

13.40

 

 

географія (Гордон)

Біологія (Грищенко С. С. )

 

14,00-

14,40

 

Хімія

 

 

 

 

15.00-

15.40

 

 

Музика Маслянка О.Л.

 

 

 

09.00-

09.40

7-Б

Російська мова

(Блінова О.В.)

Геометрія Бойко О.

Алгебра Бойко О. І

Англійська мова Писана В.П.

биология

10,00-

10.40

Алгебра Бойко О. І

Геометрія Бойко О. І

биология

Зарубіжн

літератур

(Блінова О.В.)

Інформатика Бойко О. І.

11.00-

11.40

Хімія

Фізика

Зарубіжн

літератур

(Блінова О.В.)

укр.мова

Кучеравлюк Т.А.

укр.літ

Кучеравлюк Т.А.

12.00-

12.40

Укр.мова

(Шимчук Н.О.)

 

Укр.мова

(Шимчук

Н.О.

Фізика

 

історія (ЛозенкоН.Д)

13.00-

13.40

Російська мова

(Блінова О.В.)

 

 

 

Англійська мова Писана В.П

14,00-

14,40

 

Хімія

 

географія (Гордон)

 

 

15.00-

15.40

 

 

Музика Маслянка О.Л.

 

 

 

 

 

09.00-

09.40

8-А

Англійська мова

(Стегереску

Н.В.)

Англійська мова Писана В.П

географія (Гордон)

биология

 

10,00-

10.40

укр.мова Кучеравлюк Т.А.

Література | Федосенко І.С.

Українська мова (Гунько Н. М.)

Рос. мова | Федосенко І.С.

Фізика

11.00-

11.40

Інформатика Бойко О. І.

укр.літ

Кучеравлюк Т.А.

Історія України (Оганджанова Л.М.)

Англійська мова Писана В.П.

 

12.00-

12.40

Хімія

биология

Всесвітня історія (Оганджанова Л. М.)

 

Геометрія(Златіна С.М.)

13.00-

13.40

Алгебра

( Златіна С.М.)

Хімія

Фізична культура

(Дяченко В.В

)

 

 

14,00-

14,40

 

Фізична культура

(Дяченко В.В.)

 

 

 

 

15.00-

15.40

 

основи (Гордон)

 

 

 

8-А/8-Б Історія України (Оганджанова Л. М.)

 

 

Час

Клас

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П*ятни

ця

09.00-

09.40

8-Б

 

 

Література   (Златіна А.П.)

 

Фізика

10,00-

10.40

Англійська мова

(Стегереску

Н.В.) \    

Писана В.П

биология

Рос.мова Паламарчук Г.

Англійська мова Писана В.П.

 

11.00-

11.40

Література   (Златіна А.П.)

химия

химия

Українська мова (Гунько Н. М.,Бученко І.В.)

 

12.00-

12.40

Інформатика Бойко О. І.

укр.літ

биология

 

 

13.00-

13.40

Рос мова

географія (Гордон)

Всесвітня історія (Оганджанова Л. М.)

 

 

14,00-

14,40

 

 

 

 

 

Історія України (Оганджанова Л. М.)

15.00-

15.40

 

 

 

 

 

8-А/8-Б Історія України (Оганджанова Л. М.)

09.00-

09.40

9-А

Геометрiя (Шапетько Ю.Б.)

 

 

 

Зарубіжн

літератур(Блінова О.В.)

10,00-

10.40

історія.     ( ЛозенкоН.Д)

Хімія

укр.мова

Кучеравлюк Т.А.

укр.літ.

Кучеравлюк Т.А.

Основи здоров'я

(Тільс Л.Ю.)

 

11.00-

11.40

Російська мова (Блінова О.В.)

Біологія

( Тільс Л.Ю.)

Інформатика Бойко О. І.

Російська мова

(Блінова О.В.)

Геометрiя(Шапетько Ю.Б.)

12.00-

12.40

Зарубіжна

література (Блінова О.В.)

географія (Гордон)

Англійська мова Писана В.П.

Алгебра (Шапетько Ю.Б.)

Фізика

 

13.00-

13.40

Англійська мова Писана В.П.

Хімія

Фізика

Алгебра (Шапетько Ю.Б.)

історія (Лозенко Н.Д)

14,00-

14,40

 

Біологія

(Тільс Л.Ю.)

Фізична культура

(Дяченко В. В.)

 

 

Правознавств

(Ламза Д.В.)

15.00-

15.40

 

 

 

 

 

Правознавств

(Ламза Д.В.)

09.00-

09.40

9-Б

історія ( Лозенко Н.Д)                

 

Зар.

література Паламарчук

Російська мова

(Блінова О.В.)

Укр.мова

(Шимчук Н.О.)

10,00-

10.40

Російська мова

(Блінова О.В.)

Українська мова (Гунько Н. М.)

Українська мова

(Шимчук Н.О.)

 

Св.література.Паламарчук

11.00-

11.40

 

Хімія

Англійська мова

(Стегереску Н.В.)

 

Правознавств

(Ламза Д.В.)

12.00-

12.40

 

Біологія

(Тільс Л.Ю.)

Фізика

Українська література (Гунько Н. М.)

Правознавств

(Ламза Д.В.)

13.00-

13.40

Інформатика Бойко О. І.

 

історія (Лозенко Н.Д)

 

Фізика

14,00-

14,40

 

 

Хімія

 

 

Основи здоров'я

15.00-

15.40

 

Біологія

Тільс. Л.Ю.)

 

 

 

 

09.00-

09.40

10-А

 

 

 

Вс. Історія (Шевченко З.М.)

Громадянська освіта Шевченко З.М.)

10,00-

10.40

Українська мова (Гунько Н. М.), Бученко І.В.

Англійська мова

(Стегереску

Н.В.)

Писана В.П.

Фізика

Історія Укр. (Шевченко З.М.)

Медицина

11.00-

11.40

Громадянська освіта Шевченко З.М.)

Геометрiя (Шапетько Ю.Б.)    

 

Рос. мова | Федосенко І.С.

Зар. література | Федосенко І.С.

12.00-

12.40

Алгебра(Шапетько Ю.Б.)

Хімія

Інформатика Бойко О. І.

 

 

 

 

 

Українська література (Гунько Н. М.)

13.00-

13.40

 

Фізична культура

(Дяченко В. В.)

Інформатика Бойко О. І.

географія (Гордон)

Хімія

14,00-

14,40

 

 

Біологія

(Тільс Л.Ю.)

 

Алгебра(Шапетько Ю.Б.)

Геометрiя(Шапетько Ю.Б.)

15.00-

15.40

 

 

 

 

Біологія (Тільс Л.Ю.)

 

 

Час

Клас

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П*ятниця

09.00-

09.40

11-А

биология

Вс. Історія (Шевченко З.М.)

 

Українська мова (Гунько Н. М.)

Англійська мова

(Стегереску

Н.В.)

10,00-

10.40

Фізика (Золотарьова О.В.)

Історія Укр.

(Шевченко З.М.)

Хімія

биология

Рос. мова Федосенко І.С.

11.00-

11.40

Астрономія

(Золотарьова О.В.)

 

Медицина

Захист України

географія (Гордон)

Хімія

12.00-

12.40

 

Алгебра

( Златіна С.М.)

Українська мова (Гунько Н. М.)

Геомет

рія

( Златіна С.М.)

Зар. література | Федосенко І.С.

13.00-

13.40

 

 

 

Фізикаг

Українська література (Гунько Н. М.)

14,00-

14,40

 

 

 

Фізична культура

(Дяченко В.В.)

 

Захист України

(Дяченко В.В.)

15.00-

15.40

 

Фізична культура

(Дяченко В.В.)

 

 

 

 

09.00-

09.40

11-Б

Інформатика Бойко О. І.

Геометрiя(Шапетько Ю.Б.)

Вс. Історія (Шевченко З.М.)

Фізика

 

10,00-

10.40

Укр.літ

(Шимчук

Н.О.)

Біологія

(Тільс Л.Ю)

Історія Укр.

(Шевченко З.М.)

Геометрiя(Шапетько Ю.Б.)

Англійська мова

(Стегереску

Н.В.)

11.00-

11.40

Захист України

(Дяченко В.В.)

укр.мова

Медицина

 

 

Рос.мова (Скородинська Н.В.)

12.00-

12.40

Фізика

(Золотарьова О.В.)

географія (Гордон)

Хімія

Укр.літ

(Шимчук

Н.О.)

Заруб.лiт.(Скородинська Н.В)

13.00-

13.40

Астрономія (Золотарьова О.В.)

 

Хімія

укр.мова

 

14,00-

14,40

 

Алгебра  (Шапетько Ю.Б.)

 

Біологія

(Тільс Л.Ю.)

 

 

15.00-

15.40

 

 

 

Алгебра (Шапетько Ю.Б.)