ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ СШ №210! Проведення   ON - line уроків 11.01 -25.01.2021

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ СШ №210! Проведення   ON - line уроків  11.01 -25.01.2021

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ СШ №210!

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 з 08 до 25 січня 2021 року на території України вводиться період обмежувальних протиепідемічних заходів.

Школа працюватиме у цей період:

  • Зимові канікули: 25 грудня 2020 р. – 10 січня 2021 р.
  • З 11 січня по 24 січня 2021 р. – дистанційне навчання (на весь період локдауну).
  • Розклад уроків буде розміщено на сайті закладу освіти: http://www.210.kiev.ua/
  • Графік проведення уроків із зазначеною формою класні керівники надсилатимуть у групи класів за 2 дні до початку навчального тижня.
  • Завдання кдасоводи розміщуватимуть у своїх класних групах Viber.
  • У разі відсутності технічної можливості долучитися до дистанційного навчання повідомте класного керівника.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Онлайн урок не може тривати 45 хвилин! Безперервна робота з екраном ПК має бути:

  • для учнів 1–4 кл. до 10–15 хв;
  • для учнів 5–6 кл. — до 15 хв;
  • для учнів 7–9 кл. — до 20 хв;
  • для учнів 10–11 кл. на 1-й годині занять — до 25 хв, на 2-й — 20 хв

 

Педагогічний колектив бажає всім святкового настрою,

здійснення мрій у Новому році та міцного, міцного здоров‘я!

 

Розклад уроків 1-А

(класовод Сєда І.Є.)

Понеділок

1

09:00

Навчання грамоти

2

10:00

Математика

Вівторок

1

09:00

Англійська мова

2

10:00

Російська мова

Середа

1

09:00

Навчання грамоти

2

10:00

Я досліджую світ

Четвер

1

09:00

Математика

2

10:00

Я досліджую світ

П’ятниця

1

09:00

Навчання грамоти

2

10:00

Математика

 

 

Праця + Музика + Фізкультура (відеоуроки)

 

 

 

Розклад уроків 1-Б

 (класовод Клюєнкова С.Л.)

Понеділок

1

08:30

Навчання грамоти

2

09:30

Математика

Вівторок

1

08:30

Англійська мова

2

09:30

Математика

Середа

1

08:30

Навчання грамоти

2

09:30

Математика

Четвер

1

08:30

Навчання грамоти

2

09:30

Математика

П’ятниця

1

08:30

Я досліджую світ (відеоурок)

2

 

Праця + Музика + Фізкультура (відеоуроки)

 

 

 

Розклад уроків 2-А

(класовод Гримашевич О.Л.)

 

Понеділок

1

09:00

Російська мова / Літературне читання

2

09:50

Математика

3

10:40

Англійська мова

Вівторок

1

09:00

Математика

2

09:50

Українська мова / Читання

3

10:40

Англійська мова

Середа

1

09:00

Математика

2

09:50

Російська мова / Образотворче мистецтво

3

10:40

Англійська мова

Четвер

1

09:00

Українська мова / Читання

2

09:50

Я досліджую світ

П’ятниця

1

09:00

Математика

2

09:50

Я досліджую світ / Дизайн і технології

 

 

Музика + Фізкультура + Інформатика (відеоуроки)

 

 

 

 

Розклад уроків 2-Б

(класовод Ковальова В.І.)

 

Понеділок

1

08:30

Українська мова

2

09:30

Англійська мова

3

 

Математика (відеоурок)

Вівторок

1

08:30

Російська мова

2

09:30

Математика

Середа

1

08:30

Українська мова

2

 

Я досліджую світ ( відеоурок)

Четвер

1

08:30

Математика

2

 

Дизайн і технології (відеоурок)

П’ятниця

1

08:30

Українська мова

2

09:30

Математика

 

 

Музика + Фізкультура + Інформатика (відеоуроки)

 

Розклад уроків 2-В

(класовод Вовк З.І.)

 

Понеділок

1

 

Російська мова (відеоурок)

2

09:00

Математика

3

10:00

Англійська мова

4

 

Я досліджую світ (відеоурок)

Вівторок

1

09:00

Українська мова

2

10:00

Математика

3

 

Літературне читання (відеоурок)

4

 

Я досліджую світ (відеоурок)

Середа

1

10:00

Українська мова

2

 

Англійська мова ( відеоурок)

3

 

Дизайн і технології (відеоурок)

4

 

Образотворче мистецтво (відеоурок)

Четвер

1

 

Літературне читання (відеоурок)

2

09:00

Математика

3

10:00

Українська мова

4

 

Я досліджую світ (відеоурок)

П’ятниця

1

 

Українська мова (відеоурок)

2

 

Математика (відеоурок)

3

 

Англійська мова ( відеоурок)

4

 

Літературне читання (відеоурок)

 

 

Музика + Фізкультура + Інформатика (відеоуроки)

 

Розклад уроків 3-А

(класовод Ковальчук К.О.)

 

Понеділок

1

09:30

Математика

2

10:30

Українська мова

3

 

Я досліджую світ (презентація)

Вівторок

1

09:30

Математика

2

10:30

Російська мова

3

 

Фізичне виховання  (відеоурок)

Середа

1

09:30

Математика

2

10:30

Українська мова

3

11:30

Англійська мова

Четвер

1

09:30

Математика

2

10:30

Російська мова

3

 

Інформатика (відеоурок)

П’ятниця

1

09:30

Математика

2

10:30

Українська мова

3

 

Музика, ОТМ, Дизайн і технології (відеоурок), Інформатика

 

Розклад уроків 3-Б

(класовод Кравченко І.О.)

 

Понеділок

1

 

Літературне читання (відеоурок)

2

09:00

Українська мова

3

10:00

Математика

Вівторок

1

 

Літературне читання (відеоурок)

2

09:00

Математика

3

 

Українська мова (відеоурок)

4

10:00

Я досліджую світ

Середа

1

09:00

Математика

2

10:00

Українська мова

3

 

Я досліджую світ (відеоурок)

Четвер

1

10:00

Математика

2

 

Літературне читання (відеоурок)

3

11:00

Російська мова

П’ятниця

1

 

Математика (відеоурок)

2

 

Я досліджую світ (відеоурок)

3

 

Українська мова/Літературне читання (відеоурок)

4

 

Музика, ОТМ, Дизайн і технології (відеоурок), Інформатика

 

Розклад уроків 3-В

(класовод Девицька А.Ю.)

 

Понеділок

1

09:00

Українська мова

2

10:00

Математика

3

 

Я досліджую світ (відеоурок)

Вівторок

1

09:00

Українська мова

2

10:00

Математика

Середа

1

09:00

Українська мова

2

10:00

Математика

3

 

Російська мова (відеоурок)

Четвер

1

10:00

Математика

2

11:00

Українська мова

3

 

Я досліджую світ (відеоурок)

П’ятниця

1

09:00

Українська мова

2

10:00

Математика

 

 

Музика, ОТМ, Дизайн і технології (відеоурок), Інформатика

 

Розклад уроків 4-А

(класовод Гайдученко Т.Л.)

 

Понеділок

1

09:00

Російська мова/ читання

2

10:00

Математика

3

 

Природознавство (відеоурок)

Вівторок

1

09:00

Українська мова/читання

2

10:00

Математика

3

12:00

Англійська мова

Середа

1

09:00

Російська мова

2

10:00

Математика

3

 

Природознавство (відеоурок)

Четвер

1

09:00

Українська мова

2

10:00

Математика

П’ятниця

1

09:00

Російська мова/ читання

2

10:00

Математика

 

 

Музика, ОТМ, Дизайн і технології (відеоурок), Інформатика

 

Розклад уроків 4-Б

(класовод Замашна І.М.)

 

Понеділок

1

09:00

Українська мова

2

10:00

Математика

3

 

Англійська мова

Вівторок

1

09:00

Математика

2

10:00

Російська мова

3

12:00

Природознавство (відеоурок)

Середа

1

09:00

Українська мова

2

10:00

Математика

3

 

Англійська мова

4

 

Інформатика (відеоурок)

Четвер

1

09:00

Математика

2

10:00

Російська мова

3

 

Природознавство (відеоурок)

П’ятниця

1

09:00

Математика

2

10:00

Українська мова

3

 

Я у світі (відеоурок), Музика, ОТМ, Дизайн і технології (відеоурок), Інформатика

 

 

Розклад уроків

Англійська мова

(вчитель Чадюк Т.О.)

Понеділок

1

09:30

2

10:00

4

 

Вівторок

1

09:00

2

09:30

3

12:00

Середа

1

09:30

2б (відеоурок)

2

10:00

2в (відеоурок)

3

12:00

Четвер

1

09:00

1а (відеоурок)

2

09:30

1б (відеоурок)

3

10:00

3б (відеоурок)

4

10:30

4а (відеоурок)

П’ятниця

1

09:00

2б  (відеоурок)

2

09:30

2в (відеоурок)

3

10:00

3а (відеоурок)

 

Розклад уроків

Фізичного виховання

(вчитель Стецюк Я.І.)

Понеділок

 

(відеоурок)

 

(відеоурок)

Вівторок

 

(відеоурок)

 

(відеоурок)

Середа

 

(відеоурок)

 

 

Четвер

 

(відеоурок)

 

(відеоурок)

П’ятниця

 

(відеоурок)

 

(відеоурок)

 

 

Графік проведення   ON - line уроків

11.01 -25.01.2021

 

Час

Клас

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П*ятниця

09.00-

09.40

5-А

Російська мова (Златіна А.П.)

 

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В./Писана В.П.)

 

Англійська мова

Писана В.П

10,00-

10.40

 

укр.мова 

Кучеравлюк Т.А.

 

Література (Златіна А.П.)

укр.літ

Кучеравлюк Т.А.

11.00-

11.40

Укр.мова

(охріменко)

Музика

Маслянка О.Л.

Математика

( Златіна С.М.)

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В.)

історія                             ( ЛозенкоН.Д)

12.00-

12.40

Література (Златіна А.П.)

Фізична культура 

(Дяченко  В.В.)

Російська мова (Златіна А.П.)

Інформатика Бойко О. І. 

Природознавство

(Тільс Л.Ю.)

13.00-

13.40

Фізична культура (Дяченко В.В)

Природознавство

(Тільс Л.Ю.)

УКР.МОВА

Кучеравлюк Т.А.

Укр.мова

Охріменко Л.В.

Математи

ка

( Златіна С.М.)

Фізична культура 

(Дяченко В.В.)

14,00-

14,40

     

Основы здоровья         ( Тільс Л.Ю.)

   

15.00-

15.40

 

Математи

ка

( Златіна С.М.)

       

09.00-

09.40

5-Б

Українська мова (Гунько Н. М.,Бученко І.В.)

Фізична культура 

(Дяченко В. В.)

Фізична культура 

(Дяченко В.В.)

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В.)

 

10,00-

10.40

Математика (Юрчук З.А.)

Музика Маслянка О.Л.

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В.) \Писана В.П

Українська мова (Гунько Н. М.), Бученко І.В.)

Англійська мова Писана В.П.

11.00-

11.40

Природознавство

(Тільс Л.Ю.)

рос.мова (Скородинська Н.В)      

Основи здоров'я 

(Тільс Л.Ю.)

Інформатика Бойко О. І. 

Математика (Юрчук З. А.)

12.00-

12.40

укр.літ.

зар.лит (Скородинська Н.В.)

Математика (Юрчук З. А.)

Природа

(Тільс Л.Ю.)

 

13.00-

13.40

історія ( Лозенко)

       

14,00-

14,40

           

15.00-

15.40

           

09.00-

09.40

5-В

Укр.мова

(Шимчук Н.О.)

Музика Маслянка О.Л.

укр.мова(Бученко І.В.)

укр.мова (Бученко І.В.)

 

10,00-

10.40

5-В

Математика(Шапетько Ю.Б.)

Укр.літ

(Шимчук Н.О.)

Математика(Шапетько Ю.Б.)

Укр.мова

(Шимчук 

Н. О.)

Математика(Шапетько Ю.Б.)

11.00-

11.40

 

Історія (ЛозенкоН.Д)

 

Англійська мова Писана В.П./Сердюк Н.О

Укр.літ

(Шимчук Н. О.)

Англійська мова Писана В.П./Сердюк Н.О

12.00-

12.40

 

Природознавство 

( Тільс Л.Ю)

 

Основи здоров'я

(Тільс Л.Ю.)

 

Інформатика Бойко О. І

13.00-

13.40

 

Фізична культура 

(Дяченко В.В.)

Англ.мова Сердюк Н.О.

рос.мова (Скородинська Н.В.)

Заруб.лiт.(Скородинська Н.В.)

 

14,00-

14,40

       

Природознавство (Тільс Л.Ю.)

 

15.00-

15.40

 

Здравствуйте

       

09.00-

09.40

6-А

Історія (Шевченко З.М.)

Укр.мова

(Шимчук

(Н.О.)

Укр.мова 

Охріменко Л.В.

Математика (Шапетько Ю.Б.)

Російська мова (Златіна А.П.)

Математика (Шапетько Ю.Б.)

10.00-10.40

Література (Златіна А.П.)

Укр.мова

(охріменко л.в.)

Російська мова (Златіна А.П.)

 

Англ.мова Сердюк Н.О.

11.00-11.40

Укр.мова

(Шимчук

Н.О.)

Англійська 

мова

(Стегереску 

Н.В./Сердюк Н.О)

Література (Златіна А.П.)

Математика (Шапетько Ю.Б.)

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В.)

12.00-

12.40

биология

Інформатика Бойко О. І. 

Пазинич Н.М.

Математика (Шапетько Ю.Б.)

географія (Гордон)

Математика (Шапетько Ю.Б.)

13.00-

13.40

Укр.літ

(Охріменко Л.в.)

биология

Англ.мова Сердюк Н.О.

Основи здоров'я

(Тільс Л.Ю.)

 

14.00-

14.40

   

Музика Маслянка О.Л.

     

15.00-

15.40

           

09.00-

09.40

6-Б

Рос.мова Паламарчук

 

Математика (Юрчук З. А.)

 

Математика (Юрчук З. А.)

10,00-

10.40

Історія (Шевченко З.М.)

географія 

(Гордон С.Я.) 

Англ.мова Сердюк Н.О.


 

Математика (Юрчук З. А.)

Св.літ. Паламарчук

11.00-

11.40

Зар.література Паламарчук

Інформатика Бойко О. І. 

Пазинич Н.М.

Рос.мова Паламарчук

Основи здоров'я

(Тільс Л.Ю.)

 

12.00-

12.40

укр.мова

Кучеравлюк Т.А.

Укр.мова

Охріменко

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В./Сердюк Н.О)

укр.літ.

Кучеравлюк Т.А.

 

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В./Сердюк Н.О.)

13.00-

13.40

биология

Музика Маслянка О.Л.

биология

   

14,00-

14,40

           

15.00-

15.40

           


 

Час

Клас

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П*ятни

ця

09.00-

09.40

7-А

Англійська мова Писана В.П.

Українська мова (Гунько Н. М., Бученко І. В.)

Біологія (Грищенко С. С. )

Геометрія Бойко О. І

Алгебра Бойко О. І. 

10,00-

10.40

Хімія

Фізика

Алгебра Бойко О. І.

Геометрія Бойко. О. І. 

Зарубіжна література

(Блінова О.В.)

11.00-

11.40

Українська література (Гунько Н. М.)

Російська мова 

(Блінова О.В.)

Українська мова (Гунько Н. М., Бученко І. В.)

Фізика

Інформатика Бойко О. І. , Пазинич Н. М.

12.00-

12.40

історія                     (ЛозенкоН. Д.)

Російська мова 

(Блінова О.В.)

Зарубіжна література

(Блінова О.В.)

Англійська мова  Писана В.П.

 

13.00-

13.40

   

географія (Гордон)

Біологія (Грищенко С. С. )

 

14,00-

14,40

           

15.00-

15.40

   

Музика Маслянка О.Л.

     

09.00-

09.40

7-Б

Російська мова

(Блінова О.В.)

Геометрія Бойко О. 

Алгебра Бойко О. І

Англійська мова Писана В.П.

биология

10,00-

10.40

Алгебра Бойко О. І

Геометрія Бойко О. І

биология

Зарубіжн

літератур

(Блінова О.В.)

Інформатика Бойко О. І. 

11.00-

11.40

Хімія

Фізика

Зарубіжн

літератур

(Блінова О.В.)

укр.мова

Кучеравлюк Т.А.

укр.літ

Кучеравлюк Т.А.

12.00-

12.40

Укр.мова

(Шимчук Н.О.)

 

Укр.мова

(Шимчук

Н.О. 

Фізика

історія (ЛозенкоН.Д)

13.00-

13.40

Російська мова

(Блінова О.В.)

   

географія 

Англійська мова Писана В.П

14,00-

14,40

           

15.00-

15.40

   

Музика Маслянка О.Л.


 
     

09.00-

09.40

8-А

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В.)

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В./  Писана В.П)

 

биология

 

10,00-

10.40

укр.мова Кучеравлюк Т.А.

Література | Федосенко І.С.

Алгебра 

( Златіна С.М.)

Рос. мова | Федосенко І.С.

Фізика

11.00-

11.40

Інформатика Бойко О. І. 

Пазинич Н.М.


 

укр.літ

Кучеравлюк Т.А.

Історія України (Оганджанова Л.М.)

Англійська мова Писана В.П.

Українська мова (Гунько Н. М.)

12.00-

12.40

Хімія

биология

Всесвітня історія (Оганджанова Л. М.)

основи 

Геометрія(Златіна С.М.)

13.00-

13.40

географія 

Алгебра 

( Златіна С.М.)

Фізична культура 

(Дяченко В.В

)

   

14,00-

14,40

 

Фізична культура 

(Дяченко В.В.)

       

15.00-

15.40

         

8-А/8-Б Історія України (Оганджанова Л. М.)


 

Час

Клас

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

 

П*ятни

ця

09.00-

09.40

8-Б

географія 

 

Література   (Златіна А.П.)

Алгебра (Юрчук З. А.)

 

Фізика

10,00-

10.40

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В.) \    

Писана В.П

биология

Рос.мова Паламарчук Г.

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В./Писана В.П.)

 

Геометрія (Юрчук З. А.)

11.00-

11.40

Література   (Златіна А.П.)

химия

химия

Українська мова (Гунько Н. М.,Бученко І.В.)

   

12.00-

12.40

Інформатика Бойко О. І. 

Пазинич Н.М.

укр.літ

биология

     

13.00-

13.40

Рос мова 

 

Всесвітня історія (Оганджанова Л. М.)

     

14,00-

14,40

           

Історія України (Оганджанова Л. М.)

15.00-

15.40

           

8-А/8-Б Історія України (Оганджанова Л. М.)

09.00-

09.40

9-А

Геометрiя (Шапетько Ю.Б.)

       

Зарубіжн

літератур(Блінова О.В.)

10,00-

10.40

історія.     ( ЛозенкоН.Д)

Хімія

укр.мова

Кучеравлюк Т.А.

укр.літ.

Кучеравлюк Т.А.

 

Основи здоров'я

(Тільс Л.Ю.)

11.00-

11.40

Російська мова (Блінова О.В.)

Біологія 

( Тільс Л.Ю.)

Інформатика Бойко О. І. 

Російська мова

(Блінова О.В.)

 

Геометрiя(Шапетько Ю.Б.)

12.00-

12.40

Зарубіжна

література (Блінова О.В.)

географія (Гордон)

Англійська мова Писана В.П.

Алгебра (Шапетько Ю.Б.)

 

Фізика

13.00-

13.40

Англійська мова Писана В.П.

 

Фізика

Алгебра (Шапетько Ю.Б.)

 

історія (Лозенко Н.Д)

14,00-

14,40

 

Біологія

(Тільс Л.Ю.)

Фізична культура 

(Дяченко В. В.)

     

Правознавств

(Ламза Д.В.)

15.00-

15.40

     

Фізична культура 

(Дяченко  В.В.)

   

Правознавств

(Ламза Д.В.)

09.00-

09.40

9-Б 

історія ( Лозенко Н.Д)                 

Алгебра (Юрчук З. А.)

Зар.

література Паламарчук

Російська мова 

(Блінова О.В.)

 

Укр.мова

(Шимчук Н.О.)

10,00-

10.40

Російська мова

(Блінова О.В.)

Українська мова (Гунько Н. М.) 

Українська мова

(Шимчук Н.О.)

   

Св.література.Паламарчук

11.00-

11.40

географія 

Хімія

Англійська мова 

(Стегереску Н.В.)

Геометрія (Юрчук З. А.)

 

Правознавств

(Ламза Д.В.)

12.00-

12.40

географія 

Біологія 

(Тільс Л.Ю.)

Фізика

Українська література (Гунько Н. М.)

 

Правознавств

(Ламза Д.В.)

13.00-

13.40

Інформатика Бойко О.І.

 

історія (Лозенко Н.Д)

   

Фізика

14,00-

14,40

           

Основи здоров'я

15.00-

15.40

 

Біологія

Тільс. Л.Ю.)

         

09.00-

09.40

10-А 

     

Вс. Історія (Шевченко З.М.)

   

10,00-

10.40

Українська мова (Гунько Н. М.), Бученко І.В.

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В.)

Писана В.П.

Фізика

Історія Укр. Громад. осв. (Шевченко З.М.)

   

11.00-

11.40

 

Геометрiя (Шапетько Ю.Б.)    

географія 

Рос. мова | Федосенко І.С.

 

Зар. література | Федосенко І.С.

12.00-

12.40

Алгебра(Шапетько Ю.Б.)

Хімія

Інформатика Бойко О. І. 

 

Захист України 

(Дяченко В.В.)



 
 

Українська література (Гунько Н. М.)

13.00-

13.40

Медицина

Фізика(Золотарьова О.В.)

Інформатика Бойко О. І.

Українська мова (Гунько Н. М.), Бученко І.В.

   

14,00-

14,40

   

Біологія

(Тільс Л.Ю.)

 

Алгебра(Шапетько Ю.Б.)

 

Геометрiя(Шапетько Ю.Б.)

15.00-

15.40

             

 

Час

Клас

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П*ятниця

09.00-

09.40

11-А

биология

Вс. Історія (Шевченко З.М.)

 

Українська мова (Гунько Н. М.)

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В.)

10,00-

10.40

Фізика (Золотарьова О.В.)

Історія Укр. 

(Шевченко З.М.)

Хімія

биология

Рос. мова Федосенко І.С.

11.00-

11.40

Астрономія

(Золотарьова О.В.)

Алгебра 

( Златіна С.М.)

Медицина

Захист України 

географія (Гордон)

Алгебра 

( Златіна С.М.)

12.00-

12.40

   

Українська мова (Гунько Н. М.)

Геомет

рія

( Златіна С.М.)

Зар. література | Федосенко І.С.

13.00-

13.40

     

Фізика

Українська література (Гунько Н. М.)

14,00-

14,40

     

Фізична культура 

(Дяченко В.В.)

 

Захист України 

(Дяченко В.В.)

15.00-

15.40

 

Фізична культура 

(Дяченко В.В.)

       

09.00-

09.40

11-Б

Інформатика Бойко О. І. 

Пазинич Н.М.

Геометрiя(Шапетько Ю.Б.)

Історія Укр.  (Шевченко З.М.)

Фізика

 

10,00-

10.40

Укр.літ

(Шимчук

Н.О.)

   

Геометрiя(Шапетько Ю.Б.)

Англійська мова 

(Стегереску 

Н.В.)

11.00-

11.40

Захист України 

(Дяченко В.В.)

укр.мова

Медицина

 

Рос.мова (Скородинська Н.В.)

12.00-

12.40

Фізика

(Золотарьова О.В.)

Вс. Історія (Шевченко З.М.)

Хімія

Укр.літ

(Шимчук

Н.О.)

Заруб.лiт.(Скородинська Н.В)

13.00-

13.40

Астрономія (Золотарьова О.В.)

Географія (Гордон)

Біологія

(Тільс Л.Ю)

укр.мова

Біологія

(Тільс Л.Ю)

14,00-

14,40

 

Алгебра  (Шапетько Ю.Б.)

       

15.00-

15.40

     

Алгебра (Шапетько Ю.Б.)