День захисника України

13 жовтня спеціалізована школа № 210 м. Києва відзначає велике державне свято – День захисника України, свято, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, свято, що уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах історії держави. 
Наш навчальний заклад провів ряд виховних заходів: квест «Я -справжній українець», виступ агітбригади «Ми - діти України», зустріч з учасником АТО, урочиста лінійка «Єднання» та багато інших.
Від щирого серця хочу привітати всіх із цим, без сумніву, знаменним днем в українському календарі. Вірю, що хлопці моєї школи зростуть і стануть справжніми чоловіками, мужніми, доблесними захисниками рідної землі, гідною заміною теперішніх оборонців незалежної України. Вірю, що стануть гордістю батьків та дідів, кожного громадянина нашої держави. День захисника України збігається з іншим важливим і шанованим у нашій державі релігійним святом – Покровою Пресвятої Богородиці, або Козацькою Покровою. Хлопці є нащадками козаків і повинні зберігати козацький дух, традиції, бути взірцем вихованості, мужності та відваги.
Слава Україні!!!

                                                Д.В. Ламза