«День довкілля»

07. 10. 2017 р. в уже всім відомій спеціалізованій школі № 210 м. Києва відбулося велике свято праці «День довкілля». Всі працівники школи, учнівський колектив, а також депутат Київської міської ради Людмила Костенко зранку почали наводити лад на шкільній території. Було висаджено велику кількість дерев, кущів та квітів. 
Дивлячись в дитячі очі я розумію , що дитина не може чекати щастя. Вона нетерпляча. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні, зараз. І який же я педагог, якщо кожна секунда спілкування зі мною не робить її щасливою і радісною і, звичайно ж, розумною і досвідченою? Шановні педагоги, колеги, звертаюсь до Вас: «Кожний шкільний день, кожний урок повинен бути осмислений педагогом, як подарунок дітям. Кожне спілкування дитини зі своїм педагогом має вселяти в неї радість та оптимізм». 
Учитель, який прийшов у клас до учнів, це очікуваний гість із «подарунками». Сподобаються вони дітям чи ні? Відповідь на це запитання можна прочитати на обличчях дітей кожного уроку, коли ми, учителі, оцінюємо, як нам здається, роботу учнів, а насправді, виставляємо бали собі – за педагогічну майстерність. 
Змінюємося разом!

                                                                             Д.В. Ламза