День цивільного захисту

День цивільного захисту

17 квітня 2019 року в нашій школі відбувся День цивільного захисту. Розпочався він збором керівного, командного, постійного та учнівського складу й урочистим відкриттям. Відбувся огляд структурних ланок ЦЗ та дій за призначенням. 
Протягом дня по шкільному радіо звучали радіопередачі про основні завдання дня ЦЗ та сигнали ЦЗ, оповіщення про евакуацію.
У 1 - 11 класах класними керівниками проведено відкриті уроки за темами ЦЗ: «Дії в екстремальних ситуаціях», «Правила, порядок поведінки і дії населення при загрозі здійснення терористичних актів», вікторини, планові тренування «Попередження населення технічними засобами оповіщення», усний журнал «Засоби індивідуального захисту у разі НС», заняття з медико-санітарної підготовки «Перша медична допомога у разі поранень». 
Показані відеофільми та презентації «Дій населення в різних конкретних ситуаціях», підготовлені пам’ятки з питань запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.
Молодші школярі підготували малюнки з ЦЗ під керівництвом вчителя ОТМ Потоцької Т.С.
Особливо ефективними були:
- практичні заняття з надання першої медичної допомоги, підготувала вчитель МСП Рудько Н.В.;
- практичні заняття «Засоби індивідуального захисту у разі НС», підготував вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» Дяченко В.В.;
- виступ агітбригади «Фаєртім» «БУДЬ ОБЕРЕЖНИМ З ВОГНЕМ» для учнів 1 – 4 класів, підготували заступник директора ВР Джур О.Б., педагог-організатор Соболь О.О. та учні 6 – А класу.
- дії учасників освітнього процесу при евакуації, підготували заступник директора ВР Джур О.Б., соціальний педагог Кугут Я.Б. та фахівець з ОП Куршубадзе А.
Дякуємо всій шкільній громаді за організованість, дисциплінованість, міцні знання та гарно проведений День цивільного захисту.