VII Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Картинки по запросу міжнародний мовно-літературний конкурс імені тараса шевченка

 Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка започатковано у вересні 2010 року Указом Президента України. Його мета – піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Щорічно у престижному Конкурсі беруть участь близко тисячі учнів 5- 11-х класів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студентів та курсантів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, а також молоді люди з різних куточків світу.

Загалом Конкурс відзначається високою активністю серед дітей та юнацтва, проходить піднесено й урочисто.

Міжнародний Конкурс формує майбутню плеяду літературних митців – молодих письменників, журналістів. Талановита молодь, яка досягає високих успіхів в інтелектуальних змаганнях всеукраїнського рівня, отримує підтримку з боку держави. Відповідно до Указу Президента України 39 переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призначаються стипендії глави держави.Картинки по запросу міжнародний мовно-літературний конкурс імені тараса шевченка