Проведення предметного місячника з математики, інформатики ,фізики.

 

Згідно річного плану роботи закладу у школі проводився місячник математики, фізики, інформатики.

Мета місячника:

Забезпечення належних умов для виявлення та розвитку творчої активності та зацікавленості учнів, їх наукового світогляду, а також вдосконаленню науково-методичного рівня професійної майстерності вчителів, збагачення педагогічного досвіду школи, поглиблення знань з вивчення з профільних дисциплін, підвищення інтересу до предметів,виявлення обдарованих дітей, залучення до науково-пошукової роботи.

В рамках місячника організовано і проведено такі заходи,:метою, яких було розвивати уміння виконувати дії з натуральними числами, навички усного рахунку; розвивати пам’ять і уважність, інтерес до математики, комунікативну і соціально-трудову компетентності, і розвиток інтересу до предметного місячника.

Активну участь в проведенні місячника взяли більшість учнів 5-8 класів школи.

У ході предметного місячника були проведені:

1.Відкритий урок з використанням мультимедійних інтерактивних технологій.

Мельник С.Ю. – «Коло,круг» 6-А кл.

2. Урок- вікторина «Колесо історії з математики»,вч.Шапетько Ю.Б.,8-А клас;

3.Конкурс « Усній рахунок»5-11 класи;

Конкурс комп’ютерних листівок « З Новим роком»,вч.Золотарьова О.В.,10-11 кл.

4. Конкурс математичних газет

Завершився місячник математичною естафетою «Місто майстрів» для 5-8 класів. Переможці були нагороджені солодкими призами і грамотою.

Тиждень фізики і математики, інформатики сприяв розвитку інтересу учнів до математики і фізики,інформатики підвищення освітнього рівня, навчання дітей самостійності і творчості, виявлення здатних по предмету учнів.