Новорічна ялинка

Спільно з громадською організацією «Перспектива» для першокласників перед Новим Роком проведено розважальні конкурси, ігри. Дітей розважали улюблені герої дитячого мультфільму «Маша та ведмідь».

Святкування Нового Року - 2012. Новорічні ялинки. Новорічна дискотека.

 

До святкування Нового Року готувалися дуже ретельно. Прикрасили кожний кабінет та коридори школи. Учні 5-11 класів підготували святкові стінгазети. Було видано новорічний випуск шкільної газети «Шкільний вісник».

Спільними зусиллями учнів, батьків та адміністрації школи було проведено загальношкільні Новорічні ялинки, Новорічні свята по класам, дискотеку для старшокласників.

21 грудня було проведено новорічну виставу для учнів 1-5 класів. У постановці взяли участь учні 9-11 класів: Савчук Владислав – 10А клас, Юрчук Олена – 9Б клас, Столяр Анна – 9А клас, Мамедов Наріман – 9А клас та Дятлов Тимофій – 10А клас. Але свято не відбулося б без активної та ініціативної підтримки та участі батьків: Дасік Лариси Валеріївни та Седлецької Любові Аскольдівни.

 

 

22 грудня у актовій залі школи проведено Новорічну дискотеку для 9-11 класів.

 

Свято «Снігова королева»

 

Підготувала та провела це новорічне свято вчитель російської мови та літератури - Блінова Олена Володимирівна. Акторами стали учні 5-Б класу, для яких Олена Володимирівна не просто класний керівник, а друга мама та вірний друг. На свято були запрошені батьки учнів та адміністрація школи. Позитивний настрій, блиск дитячих очей та професіоналізм вчителя нікого не залишили байдужими.