Наука як свято

                                                                    НАУКА ЯК СВЯТО

Як ми собі уявлєямо науку і науковців? Найчастіше наша фантазія малює нам сивочолих академіків, які вирішують дуже складні проблеми майбутнього, працюють і вдень, і вночі у лабораторіях, ставлять ризиковані досліди, експериментують, відкривають незвідане. Сила наукової думки відправляє у невідомі світи космічні кораблі,  знаходить ліки від ще вчора смертельних хвороб, ставлячи на ноги хворих, допомагає будувати нові міста, вирощувати у пустелі сади, спонукає сили природи допомагати людині.

         А чи може бути наука святом?  Виявляється, може! І саме таке наукове свято завітало 27 жовтня до школярів спеціалізованої школи №210. Професор Смайл і його асистенти показали школярам, як можна надути пакет за один дувок, зробити лизуна, які експерименти можна проводити з кольорами та як можна експериментувати із стаканами. Також розглянули питання сили тяжіння та її значення у повсякденному житті. А ще обговорили питання руху Сонця навколо Землі. А ще  всі учні завзято  танцювали під веселу музику на " дискотеці-конфеті". 

         Учням свято науки дуже сподобалося. І, можливо, для когось цей день стане першою сходинкою до серйозного заняття наукою, яке за умови наполегливої і самовідданої праці обов’зково приведе до справжніх перемог і відкриттів!