Безпека дітей в інтернеті

 Картинки по запросу безпека дітей в інтернеті

 

 «Безпека дітей в інтернеті»

Мета: познайомити дітей з небезпеками, які можуть чекати на них  при користуванні Інтернетом, показати також переваги Інтернету. Познайомити учнів з правилами спілкування в Інтернет, з небезпечними кібертехнологіями, з якими можуть зустрітися  діти, працюючи в Інтернеті. Провести анонімне соціологічне опитування.

клас – 7 А

Організатор заходу – Яременчук Юлія Петрівна

Опис події – під час уроку було проведено бесіду з метою подальшого попередження та запобігання можливих небезпек в Інтернеті. Після бесіди було проведено соціальне опитування , в якому прозвучало три основні запитання на вибір. Опитування проводилось анонімно,хоча більша частина дітей виявили бажання вказати свої прізвища.

Питання до класу :

1.     Чи траплялися з вами прикрі історії  пов’язані з Інтернет?

2.     Яких правил, на вашу думку, необхідно дотримуватися ,щоб не стати героєм таких історій ?

3.     Чи вважаєте ви Інтернет безпечним для себе?

Загальне враження досить позитивне,діти володіють потрібною інформацією, розуміють ризики використання Інтернет ресурсів,за результатами опитування 70 % класу зі свого досвіду чи з досвіду своїх знайомих знають історії пов’язані з Інтернет шахраями .

Як висновок уроку, порада всім учням  :

-         розповідати своїм батькам про будь-які підозри при користуванні Інтернет, ділитися зі своїми друзями, однокласниками інформацією , якою володіють самі.